тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Відзначення “Дня Дніпра - 2019”


7 липня увесь басейн річки Дніпро від Білорусі до Чорного моря відзначав день річки, яка є третьою за довжиною й площею басейну річка Європи.
Масштабний екологічний захід відбувався на оболонській набережній в м. Київ.
Усі організатори виступили із надихаючими промовами і бажали українцям змінюватися і вчитися берегти водні ресурси.
Зокрема, Йоханнес Бауер – керівник відділу програм зовнішньої допомоги ЄС Представництва ЄС в Україні, привітав від імені європейської делегації в Україні усіх з таким визначним днем, та зазначив, що забезпечення чистоти Дніпра – це завдання кожного з нас. Кожен українець має та може зробити певні кроки для того, щоб річка була чистою. А ЄС, у свою чергу, продовжуватиме надавати підтримку Україні у реформування водного сектору.
Крім того, до відзначення Дня Дніпра долучилися і колеги-водники з Республіки Польща, а саме Голова Державного водного господарства «Польські води» Пшемислав Даца зі своїми колегами.
Захід розпочався із зариблення Дніпра, яке було організовано і проведено фахівцями Держрибагентства.
Поки відбувалося зариблення на протилежному боці Дніпра зібралося понад 200 плавців аматорів, професійних спортсменів, навіть дітей, які вже готувалися до участі у феєричному перепливі Дніпра «Swim across Dnipro».
Працювала фотозона із численними локаціями, де як дорослі, так і діти мали змогу зробити шикарні світлини на фоні Дніпра.
Івент завершився грандіозною концертною програмою та пінною дискотекою для дітей.
Іще під час відзначення Дня Дніпра на локації було розміщено «пластикового монстра» дев’ятинога.
Ця міфічна істота виготовлена з вживаного переробленого пластику і показує насправді дуже серйозну проблему – засмічення водойм мікропластиком і пластиковими відходами у цілому. Ця інсталяція символізує загрозу річковим екосистемам, яку несе пластикове сміття.
Ми закликаємо людей змінюватися задля того, щоб ці зміни ставали частиною нас і ми не засмічували Дніпро пластиковими відходам.
Захід організовано Держводагентством спільно із Мінприроди, Держрибагентством, проєктом «Водна ініціатива плюс» (EUWI+), ПрАТ «Укргідроенерго», AQUAMAN 3.8, БУВР середнього Дніпра, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист