тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Відбулося позачергове засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем басейну річки Рось суббасейну середнього Дніпра

В зв’язку з критичним маловодним періодом, що склався вперше за десятиліття в басейні річки Рось, 28 серпня 2019 року відбулося позачергове засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем басейну річки Рось суббасейну середнього Дніпра.

Головні питання, що були розглянуті під час засідання

 • забезпечення роботи гідровузлів водосховищ, на яких розміщені ГЕС, в режимі постійного пропуску води не менше за екологічні витрати;
 • введення тимчасових обмежень водоспоживання на період маловоддя.

Вирішено:

 1. Користувачам гідровузлів водосховищ на яких розміщені ГЕС, та користувачам інших гідровузлів, рекомендувати підтримувати постійні витрати води, не менші за екологічні, в нижній б’єф водосховищ.
 2. Для рівномірного підтримання екологічних витрат провести реконструкцію гідротехнічних споруд Щербаківського, Дибинецького, Богуславського, Стеблівського водосховищ.
 3. ТОВ «Енергія-1» протягом місяця провести поточний ремонт гідроспоруди на Богуславському водосховищі для рівномірного підтримання екологічних витрат.
 4. В зв’язку з настанням надзвичайно маловодного періоду та враховуючи складну гідрологічну та водогосподарську обстановку в басейні р. Рось, з метою забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами, продовжити термін дії Режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем у басейні р. Рось, затверджених Держводагентством на весняно-літній період 2019 року до збільшення водності р. Рось.  

 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист