тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Відбулось засідання Міжвідомчої комісії

28.07.2015 року о 15 00 годині в приміщенні Басейнового управління водних ресурсів річки Рось відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ресурсами у басейні р.Рось.

У зв’язку з надзвичайно посушливим періодом значно знижується водність в басейні річки Рось, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з забезпеченням населення та галузей економіки водними ресурсами. Враховуючи вище зазначене та на виконання доручення Віце-прем'єр-міністра України щодо вжиття невідкладних заходів для вирішення проблеми забруднення та обміління річки Рось, БУВР Росі було прийняте рішення про позачергове скликання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ресурсами у басейні р.Рось.

Під час засідання була розглянута водогосподарська обстановка в басейні р.Рось, виконання протоколу попереднього засідання Міжвідомчої комісії та пропозиції щодо режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем басейну р.Рось на посушливий період 2015 року (липень-вересень).

На засіданні були присутні представники облводресурсів, Київрибоохорони, органів місцевого самоврядування населених пунктів Шамраївка, Біла Церква, Богуслав, Корсунь-Шевченківський, територіальних органів охорони навколишнього природного середовища, водоканалів, ГЕС, громадських організацій.

Особливість засідання полягала в неабиякій активності присутніх щодо проблем басейну річки Рось: замулення, засмічення, забруднення, недостатньої водності, зарегульованості річок, безгосподарних водних об’єктів.

Комісією було прийняте рішення щодо встановлення оптимальних режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем басейну р. Рось на посушливий період 2015 року (липень-вересень).

Також під час засідання було вирішено звернутися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо:

- на законодавчому рівні посилення відповідальності за скиди стічних вод аж до кримінальної відповідальності;

- виділення коштів на виготовлення правил експлуатації водних об’єктів басейну р.Рось;

- передачі гідротехнічних споруд на баланс водогосподарським організаціям та виділення коштів на їх утримання з місцевих бюджетів;

- щодо прийняття рішення по ліквідації водних об’єктів на перезарегульованих річках басейну;

- кошти, які сплачують водокористувачі за спецводокористування, направляти на покращення екологічного стану водних об’єктів за місцем знаходження водних об’єктів.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист