тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Відбулось позачергове засідання комісії Білоцерківської РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24 травня 2018 року в місті Біла Церква Київської області під головуванням Голови Білоцерківської районної державної адміністрації відбулось позачергове засідання комісії РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Засідання проходило за участі представників Басейнового управління водних ресурсів річки Рось, територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, Національної поліції, Білоцерківської міської ради, ТОВ «Фіш-Еко».

Під час засідання присутні заслухали та обговорили питання про вжиття невідкладних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації, яка може скластися внаслідок випуску зарибку у Верхнє білоцерківське водосховище.

За повідомленням Голови Білоцерківської райдержадміністрації, 23 травня 2018 року у Верхнє Білоцерківське водосховище з метою зариблення було випущено три автомобільних цистерни зарибку. Частина випущеної риби виявилася неживою.

Наведені факти можуть призвести до перевищення мікробіологічних та токсичних показників питної води  у системі централізованого водопостачання населеного пункту м. Біла Церква протягом тривалого періоду (трьох діб), що класифікується за Національним класифікатором України надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 як надзвичайна ситуація унаслідок наявності у воді шкідливих (забруднювальних) речовин понад ГДК за кодом 10430.

З метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації вирішено терміново вжити заходів щодо розширення площі вилову загиблого зарибку, його утилізації та проведення лабораторного дослідження води Верхнього білоцерківського водосховища вище і нижче рівнів випуску даного зарибку.

Зазначимо, що згідно п. 5 ст. 59 Земельного кодексу України використання земельних ділянок водного фонду для рибальства здійснюється за згодою їх власників або за погодженням із землекористувачами. У даному випадку користувачем земель водного фонду є Басейнове управління водних ресурсів річки Рось. Оскільки жодних звернень щодо погодження своєї діяльності від ТОВ «Фіш-Еко» не надходило, дані дії вважаються незаконними та суперечать вимогам чинного законодавства України.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист