тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


У Богуславі відбувся скид нечистот у річку Рось

25 травня 2018 року у місті Богуслав було встановлено факт потрапляння у річку Рось нечистот з каналізаційної насосної станції КП БМР «Богуславводоканал».

За участі фахівця Басейнового управління водних ресурсів річки Рось було призупитено здійснення відкачування нечистот у річку. На місце події були викликані представники Богуславського відділення поліції. Дана подія занесена до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Зазначимо, що нижче за течією розташовані два водозабори господарсько-питного водопостачання: на відстані 12 км від міста Богуслав - Миронівський, на відстані 52 км - Корсунь-Шевченківський.

Врахоувючи маловодний період, коли витрати води у річці не є достатніми для процесу самоочищення, такі безвідповідальні дії працівників водоканалу міста Богуслав можуть призвести до різкого погіршення якості води на нижче розташованих водозаборах.

Прийняття таких невиважених рішень зайвий раз доводить факт людської байдужості щодо негативного впливу, що може спричинити їх діяльність на стан річки в населених пунктах, які знаходяться нижче по течії.

Виправити ситуацію можливо було б згадавши дієвий принцип, що був запроваджений у Франції ще на початку XIX століття Наполеоном. Виданий ним указ зобов'язував облаштовувати місце скиду зворотних вод вище від місця забору. Тобто, кожен забруднювач був дуже зацікавлений у достатній якості води у річці.

Та на даний час залишається лише сподіватися на об'єктивність правоохоронних органів та невідворотне покарання винуватців  у завданій шкоді водним ресурсам річки Рось.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист