тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Тривають заходи з благоустрою

Настала справжня весняна погода і разом з нею на вулицях населених пунктів розпочались двомісячники благоустрою.

В містах басейну за участю представників БУВР Росі проведені наради та визначені заходи з приведення населених пунктів до належного санітарно-технічного стану та проведення робіт з озеленення територій.

За доброю багаторічною традицією працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Рось активно долучаються до заходів з прибирання та благоустрою прибережних захисних смуг водних об’єктів басейну річки Рось.

Так, 17 квітня 2018 року, працівники управління разом зі студентами, учнями та небайдужими жителями міста Біла Церква Київської області вяли участь у щорічній акції «Чистий берег».

Загалом до участі в акції було залучено близько 420 осіб, які спільними зусиллями упорядковували береги річки Рось. На жаль, на деяких ділянках в порівнянні з минулим роком значно збільшилося засмічення прибережної захисної смуги, що викликало відверте обурення учасників акції. Береги річки, та й сама акваторія були «прикрашені» величезним різноманіттям сміття, починаючи від сухого гілля і пластикових пляшок та закінчуючи використаними предметами особистої гігієни й битою склотарою.

Та все ж ми маємо великі сподівання, що прибирання берегів спонукатиме нашу молодь бути більш екологічно свідомою та відповідальною по відношенню до чистоти навколишнього природного середовища.

Також, 21 квітня на острові «Дитинство» буде проходити загальноміська толока, покликана зробити острів улюбленою зоною відпочинку містян, де вже 26 травня відбудеться екологічне свято «Еко-пікнік».

 

А на останок хочеться достукатися до кожного і нагадати про те, що всі ми заслуговуємо на життя та проведення дозвілля у екологічно чистому середовищі, яке приносило би користь та позитив, а не розчарування й поганий настрій. А для цього зовсім не складно виконувати такі звичайні речі, як викидати сміття у спеціально відведених для цього місцях.

Тож пам’ятаймо, що якщо ми хочемо змінити світ на краще, необхідно починати з себе та показувати достойний для наслідування приклад усім оточуючим!

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист