тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС Київської облдержадміністрації

1 вересня 2015 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання постійної комісії КОДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання, зокрема, було розглянуто питання про стан водогосподарської обстановки в басейні річки Рось та про запобігання виникненню надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з припиненням водопостачання м.Біла Церква, м.Узин Київської області та м.Умань Черкаської області.

Після обговорення було прийнято ряд рішень щодо вирішення даного питання, а саме:

1. Визнати бездіяльність голів Тетіївської райдержадміністрації та Тетіївського міськвиконкому та звернутись до прокуратури Київської області щодо оцінки правомірності їх дій.

2. Тетіївській, Володарській, Ставищенській, Сквирській, Васильківській, Фастівській, Таращанській райдержадміністраціям, Тетіївському, Білоцерківському міськвиконкомам:

- негайно створити робочі групи щодо вивчення стану водонаповнення водних об’єктів на території району, провести особисті зустрічі із їх балансоутримувачами, під час яких роз’яснити необхідність проведення скиду води, згідно плану, розробленого БУВР Росі.

- негайно забезпечити відповідні умови для виконання своїх функцій Басейновому управлінню водних ресурсів річки Рось щодо скиду води з Тетіївських водосховищ №1, №3 на р.Роська та Косівського водосховища на р.Рось, із Шамраївського водосховища на р.Роставиця, що забезпечить запобігання виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.

3. ГУ МВС України у Київській області:

- забезпечити охорону до 05.10.2015 року гідротехнічних споруд Тетіївського №1 та №3 водосховищ, а також Шамраївського, Косівського, Дулицького водосховищ. Забезпечити громадський порядок під час виконання робіт по зниженню рівня води.

4. Басейновому управлінню водних ресурсів річки Рось:

- забезпечити виконання режимів роботи вказаних водних об'єктів, затверджених Держводагентством України.

- забезпечити скидання води із водосховищ м.Тетіїв до річки Роська в об’ємах, що забезпечить запобігання виникнення надзвичайної ситуації державного рівня пов’язаної із припиненням водопостачання населених пунктів Біла Церква, Узин, Фурса, Мала Вільшанка Київської області та м.Умань Черкаської області.

- звернутись до прокуратури Київської області щодо правової оцінки діям посадових осіб Тетіївської райдержадміністрації та Тетіївського міськвиконкому, а також щодо дій громадського об’єднання «Рибалки Таборова» в частині перешкоджання забезпечення водою населених пунктів Київської області.

- забезпечити достатній обсяг води для належної роботи виконавця водопостачання та водовідведення, а саме ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» із метою безперебійного водозабезпечення населених пунктів Біла Церква, Узин, Фурси, Мала Вільшанка Київської області та міста Умань Черкаської області.

- надати до Київської облдержадміністрації розрахунки спрацювання запасів води Білоцерківського верхнього водосховища та мінімального об’єму наповнення за рахунок стоків Косівського водосховища та річки Роська, що забезпечить безперебійну роботу Білоцерківського водозабору.

5. ГУ ДСНС України у Київській області, Басейновому управлінню водних ресурсів річки Рось, Білоцерківським РДА, МВК, комунальним службам, підприємствам:

- передбачити заходи щодо забезпечення населення м.Біла Церква, с.Мала Вільшанка, с.Фурси, м.Узин питною та технічною водою на період можливої нестабільної роботи систем водопостачання, робота яких забезпечується насосною станцією Білоцерківського водозабору.

- утворити робочу групу із залученням Богуславської, Миронівської райдержадміністрацій та Корсунь-Шевченківського, Уманського міськвиконкомів щодо уточнення існуючих планів реагування та розробки детального плану дій щодо мінімізації прогнозованих наслідків надзвичайної ситуації із перебоями у водопостачанні населених пунктів.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист