тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Про засідання міжвідомчої наради щодо попередження виникнення надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної із неналежним водозабезпеченням окремих населених пунктів Київської області

2 вересня 2015 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації під керівництвом голови КОДА Шандри Володимира Миколайовича відбулось засідання міжвідомчої наради щодо попередження виникнення надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної із неналежним водозабезпеченням окремих населених пунктів Київської області.

Серед присутніх на нараді були представники БУВР Росі, прокуратури Київської області, департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, ГУ ДСНС України у Київській області, ГУ МВС України у Київській області, Білоцерківського PB УМВС у Київській області, ГУ СБУ у Києві та Київській області, Білоцерківської, Тетіївської та Сквирської РДА, Білоцерківської та Тетіївської міських рад, Шамраївської та Дулицької сільських рад, ТОВ «Білоцерківвода».

Під час засідання було обговорено питання та прийняті рішення щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації державного рівня, пов'язаної з припиненням водопостачання м.Біла Церква, м.Узин Київської області та м.Умань Черкаської області:

1. Заступнику голови адміністрації Корбану О. Б. :

- отримати від Державної фіскальної служби інформацію щодо коштів, які надходять до Київської облдержадміністрації за спеціальне користування водними об’єктами в розрізі районів.

- створити робочу групу по вивченню ситуації щодо використання ставків в Тетіївському, Володарському, Ставищенському, Сквирському, Васильківському, Фастівському, Таращанському районах. У разі виявлення порушень передати матеріали до прокуратури Київської області.

2. Тетіївській Володарській, Ставищенській, Сквирській, Васильківській, Фастівській, Таращанській райдержадміністраціям, Тетіївському, Білоцерківському міськвиконкомам:

- спільно із БУВР Росі створити робочі групи щодо вивчення стану наповнення водних об’єктів, провести особисті зустрічі із їх балансоутримувачами, під час яких роз’яснити необхідність проведення скиду води, згідно плану, розробленого управлінням.

- забезпечити відповідні умови для виконання своїх функцій Басейновому управлінню водних ресурсів річки Рось щодо скиду води з Тетіївських водосховищ №1, № 3 на р.Роська та Косівського водосховища на р.Рось, із Шамраївського водосховища на р.Роставиця, що забезпечить запобігання виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.

- із залученням підприємств, установ та організацій розробити детальні плани реагування щодо дій місцевих органів влади у випадку неналежного водозабезпечення, у яких передбачити заходи щодо забезпечення населення питною та технічною водою.

3. ГУ МВС України у Київській області:

- забезпечити охорону до 05.10.2015 гідротехнічних споруд Тетіївського №1 та №3 водосховищ, а також Шамраївського, Косівського, Дулицького водосховищ. Забезпечити громадський порядок під час виконання робіт по зниженню рівня води на вказаних водосховищах.

- забезпечити відповідне процесуальне реагування на протизаконні дії щодо пошкодження державного майна на Дулицькому, Шамраївському водосховищах, відносно захисту державних інтересів.

4. Департаменту екології та природних ресурсів:

- вивчити питання щодо можливих наслідків для навколишнього середовища в разі аварійного скиду води із Тетіївських водосховищ №1, №3 та визначити можливі терміни відновлення екосистеми.

5. Басейновому управлінню водних ресурсів річки Рось:

- надати до Київської облдержадміністрації перелік суб’єктів господарювання, які мають дозвіл та здійснюють діяльність на водних об’єктах у Тетіївському, Володарському, Сквирському та Білоцерківському районах та визначити їм норми скиду води, як в аварійний період. Долучити список та норми скиду до рішення комісії Київської облдержадміністрації з питань теногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.09.2015 року.

6. Департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, міським головам міст Біла Церква та Тетіїв:

- залучити незалежного експерта для підготовки висновків щодо можливості пониження рівня водозабору на Білоцерківському водосховищі.

7. Головам РДА, МВК, БУВР Росі, ГУ ДСНС України у Київській області, ГУ МВС України у Київській області:

- дотримуватись безумовного виконання протокольного рішення №10 комісії Київської облдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.09.2015 року.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист