тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо вжиття заходів у маловодний період на річці Рось

Недостатня кількість опадів у весняний період та спекотні літні умови сприяли значному випаровуванню з водної поверхні та зниженню водності в басейні річки Рось.

За оцінкою Укргідрометцентру фактичної водності основних річок України, на річці Рось спостерігається справжнє маловоддя, тобто коли середня витрата води менше 20 % від норми. Так, за оперативними даними спостережень на р. Рось у створі поста м. Корсунь-Шевченківський середня витрата води становить 2,5 м3/с та підтримується штучно за рахунок спрацювання вище розташованих водосховищ. 

Враховуючи прогноз погоди щодо збереження високих температур повітря та дефіциту опадів, збільшення водності річок України, в тому числі й річки Рось не очікується.

За літні місяці в басейні річки Рось випало лише 86 мм опадів, що складає 40 % від норми, характерної для даного періоду.

З метою забезпечення необхідних обсягів екологічних витрат води на річці Рось та покращення ситуації з водозабезпеченням питних водозаборів міст Біла Церква, Богуслав, Миронівка, Корсунь-Шевченківський БУВР Росі й надалі продовжує вживати заходів щодо дотримання встановлених Держводагентством України режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у басейні р. Рось на весняно-літній період 2017 року.  

Проведена роз’яснювальна робота з органами місцевого самоврядування, орендарями та користувачами водних об’єктів та гідротехнічних споруд, направлені листи до обласних екологічних інспекцій для застосування відповідних важелів впливу на порушників встановлених режимів роботи.

Також в населених пунктах басейну річки Рось проводяться засідання районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для визначення заходів по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій.

Рішенням Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зобов’язано Тетіївську, Володарську, Ставищенську, Сквирську, Васильківську, Фастівську, Таращанську райдержадміністрації, Білоцерківський, Тетіївський міськвиконкоми терміново провести роботу з користувачами та балансоутримувачами водних об’єктів та ГТС по безумовному виконанню встановлених режимів роботи, що забезпечить запобігання виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист