тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо потрапляння нафтопродуктів до зливового колектору

З року в рік питання якісного стану водних ресурсів стає все актуальнішим та щоразу охоплює все більші верстви населення. Та в той же час значна частина громадян з вражаючою, обурюючою зневагою ставиться до їх збереження, засмічуючи та забруднюючи як прибережну частину, так і безпосередньо русла струмочків та річок.

Так само, як і пересічні жителі, власну екологічну свідомість демонструють і деякі підприємці міста Біла Церква. Одним із таких прикладів став випадок, зафіксований 10 липня 2017 року поблизу дендрологічного парку «Олександрія». Невідомими підприємцями у зливовий колектор, стоки якого потрапляють у річку Рось - до Білоцерківського середнього водосховища, відбувся скид нафтопродуктів.

 

 

Були відібрані проби забруднюючої речовини та річкової води. З метою недопущення подальшого потрапляння невідомих забруднюючих мастильних речовин з колектору прямо у водосховище представниками відділу охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради були вжиті відповідні заходи, до яких 12 липня долучилось і БУВР Росі.

 

 

Зазначимо, що подібні скиди відбуваються систематично, про що свідчать наступні фото кількарічної давнини, зроблені нашими працівниками під час проведення спостереження. 

 

 

БУВР Росі щоразу наголошує на вирішенні нагальних проблем басейну річки Рось, у тому числі й на будівництві локальних очисних споруд на зливовій каналізації, оскільки дані проблеми мають місце в багатьох населених пунктах басейну Росі.

Загалом за даними спостережень БУВР Росі на території міста Біла Церква налічується 32 колектори, з яких 24 несуть свої стоки до річки Рось, інші 8 - до її притоки, річки Протока.

Нещодавно в місті була створена Комісія з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами та організаціями до мережі зливової каналізації та безпосередньо в водні об’єкти.

Маємо надію на те, що дане питання нарешті вдасться зрушити з мертвої точки та зменшити негативний вплив на річку Рось міста Біла Церква та інших населених пунктів.  

 

 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист