тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо підтримання екологічних витрат води в басейні р. Рось

Річка Рось є джерелом господарсько-питного водопостачання. На ній розташовано 4 водозабори, які забезпечують водою близько 500 тисяч населення та 2828 підприємств. На даний час в басейні р. Рось ускладнюється гідрологічна обстановка, збільшується випаровування, знижується водність. Така ситуація може спричинити виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водозабезпеченням питних потреб жителів міст Біла Церква, Умань, Богуслав, Миронівка, Корсунь-Шевченківський та галузей економіки.

З метою покращення гідрологічної та водогосподарської обстановки в басейні р. Рось та недопущення погіршення якості води на водозаборах питного водопостачання РОВР річки Рось вживаються заходи по забезпеченню дотримання встановлених режимів роботи водосховищ та підтриманню екологічних витрат води. Проводяться відповідні спостереження, відслідковування і аналіз рівнів та витрат води на річках басейну. Інженери-гідротехніки РОВР річки Рось проводять постійну роз’яснювальну роботу серед водокористувачів, щодо необхідності підтримання екологічних витрат води.

Встановлено, що не підтримуються екологічні витрати на Тетіївському №1, №3, Скибинецькому водосховищах на річці Роська та ряду водосховищ на р. Роставиця. РОВР річки Рось звернувся з листами, щодо необхідності дотримання режимів роботи водних об’єктів до органів місцевого самоврядування м. Тетіїв, с. Шамраївка та таких водокористувачів як ТОВ «Білоцерківвода», ТОВ «Енергія-1», ТОВ «Енергоактив-1», ЗЕА «Новосвіт» та інших користувачів гідротехнічних споруд.

На жаль, РОВР річки Рось не відноситься до контролюючих органів та не підпадає під дію Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» у якості суб’єкта, який проводить заходи державного контролю (нагляду), що здійснюються шляхом проведення перевірок, оглядів, обстежень та інших дій, що не сприяє роботі по забезпеченню дотримання режимів роботи, а інколи уповільнює та унеможливлює її.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист