тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо підтоплення дачних ділянок садових товариств у Рокитнянському районі

22 травня 2017 року у Бирюківській сільській раді Рокитнянського району Київської області відбулась робоча група з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель.

Засідання відбулось під головуванням першого заступника голови Рокитнянської райдержадміністрації О. Приліпка.

Серед запрошених на засідання робочої групи були представники Державної екологічної інспекції у Київській області, Басейнового управління водних ресурсів річки Рось, Рокитнянської РДА, Бирюківської сільської ради та садових товариств «Авіатор» і «Механік».

Метою зібрання стало звернення голів садових товариств «Авіатор» та «Механік» щодо підтоплення земельних ділянок в урочищі Великі Луки, що знаходиться в с. Бирюки Рокитнянського району.

Попередньо спеціалістами БУВР Росі було проведено спостереження у заплаві річки Узин в районі дачних ділянок даних садових товариств та оглянуто заплаву на лівому березі р. Рось на землях Бирюківської сільської ради.

На заплавній ділянці, де розташовані садові товариства, спостерігається високе стояння рівня гуртових вод (0,3-0,5м), в окремих місцях спостерігається вихід води на заплаву. Для захисту даної території від підтоплення влаштована сітка меліоративних каналів з відводом надлишкових вод в р. Узин та р. Рось. 

На ставку №1, що розташований на струмку без назви, лівій притоці річки Рось виявлено  підняття рівня води на 0,3 м вище встановленого нормального підпірного рівня (НПР). Це негативно впливає на роботу системи каналів і також є одним із багатьох чинників, що призводить до підтоплення.

Після обговорення піднятого питання, члени районної робочої групи прийняли рішення щодо розробки режиму роботи водного об’єкту, демонтажу трубчатого переїзду, очищення від мулу, очерету, гілок та приведення у відповідність до проектних параметрів згідно паспорту водного об’єкта.

Також було вирішено у разі невиконання орендарем ставу рекомендацій районної робочої групи, розглянути питання щодо дострокового розірвання договору оренди водного об’єкту.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист