тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році

На виконання наказу № 01-0 від 16.01.2019 року «Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2019 році» та з метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу, повені і паводків в 2019 році Регіональним офісом водних ресурсів річки Рось здійснюються заходи для забезпечення працездатності гідротехнічних споруд на об’єктах, що перебувають на балансі офісу, та об’єктах, які знаходяться у зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків.

Відповідно до затвердженого плану дій щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, відповідальні фахівці  06.02.2019 року здійснили чергове обстеження Кам’яногребельського, Пустоварівського верхнього №14 і Пустоварівського нижнього №15 водосховищ, що перебувають на балансі офісу, та виконаних робіт по підготовці до пропуску весняної повені.

 

                

 

 

 

 

 

 

 

Санітарна очистка прибережної                                       Річка Свирка у нижньому  у           захисної смуги  Кам'яногребельського                                     нижньому б'єфі                              водосховища                                                                                        верхнього водосховища  

     

 

 

Річка Сквирка у нижньому б'єфі Пустоварівського верхнього водосховища

 

Працівники офісу проводять доглядові роботи на гідротехнічних спорудах водосховищ, проводиться сколка льоду  біля ГТС, проводиться очистка від снігу службових містків та санітарна розчистка прибережних захисних смуг.

Разом з тим, слід відмітити стан безхазяйних гідротехнічних споруд.  Прикладом може бути Шамраївське водосховище на річці Роставиця на території Шамраївської сільської ради Сквирського району, Київської області.

 Гідроспоруди водосховища суміщені з мостовим переїздом автомобільної дороги регіонального значення Кременець - Ржищів. Відсутність балансоутримувача, а також спеціальних служб для проведення доглядових робіт та утримання гідроспоруд в належному стані, призвело до їх незадовільного технічного стану. Що в свою чергу унеможливлює регулювання рівнів води та вчасне реагування на надзвичайні ситуації, а також ускладнює управління водними ресурсами річок Рось та Роставиця в маловодні та багатоводні періоди. При проходженні льодоходу, повеней та паводків гідроспоруди водосховища створюють загрозу утворення льодових заторів, затоплення значних територій, нанесення матеріальних збитків народному господарству та населенню.

 

     

Плавуни у верхньому бєфі Шамраївського водосховища

РОВР річки Рось звернулося з листами до Сквирської районної ради, сільського голови с.Шамраївка, Служби автомобільних доріг у Київській області щодо вжиття заходів по безаварійному пропуску весняної повені та льодоходу на гідроспорудах Шамраївського водосховища.

На сьогодні офіс працює в режимі повсякденної діяльності. Водогосподарська обстановка на водних об’єктах, водогосподарських системах, гідротехнічних спорудах знаходиться на контролі офісу та водогосподарських організацій басейну, постійно уточнюється. Виконується збір інформації про рівні, витрати води, льодовий режим, снігові запаси, про стан водних об’єктів та  гідротехнічних споруд, виконання режимів роботи водних об’єктів.

 

 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист