тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Реагування на порушення режиму роботи Блощинецького водосховища

Третього жовтня 2018 року спеціалістами РОВР річки Рось під час здійснення спостереження за дотриманням режимів роботи водних об’єктів було виявлено порушення режиму роботи Блощинецького водосховища.

Спуск води проведений без відповідних дозволів та документів. У орендаря  водного об’єкту відсутній дозвіл на спеціальне водокористування, за отриманням режиму роботи до РОВР річки Рось звернень не було.

Відповідно до Узгоджених Міжвідомчою комісією та затверджених Держводагентством режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у басейні р. Рось на осінньо-зимовий період 2018-2019 років, на Блощинецькому водосховищі повинен утримуватися нормальний підпірний рівень, але всупереч цим вимогам на даний час водний об’єкт повністю порожній.

Водосховище розташоване в адміністративних межах Блощинецької та Сухоліської сільських рад Білоцерківського району Київської області р. Узин, відноситься до водних об’єктів загальнодержавного значення, є майном Держводагентства України та знаходиться на балансі Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось.

З метою реагування на порушення чинного законодавства України РОВР річки Рось звернулося до державної екологічної інспекції України та Білоцерківського МВ поліції України в Київській області. Також направлено звернення до інспекції Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо дотримання вимог земельного законодавства при укладанні договору оренди Блощинецького водосховища та до прокуратури Київської області щодо розірвання цього договору.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист