тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Проведено спостереження в місці скиду стічних вод у річку Рось

У зв’язку з численними скаргами місцевих жителів, 10 липня 2015 року спеціалістами Басейнового управління водних ресурсів річки Рось, було проведено спостереження в районі місця скиду стічних вод ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» у річку Рось в межах Томилівської сільської ради Білоцерківського району. Під час спостереження встановлено наступне.

На момент проведення спостереження витрати води у річці Рось, в місці скиду КОС становлять близько 2,5 м3/с. Русло звужене, рівень води понижений до 0,4 м.  Берегова лінія замулена. Прибережні захисні смуги не відведені, не винесені на місцевість. Берегова лінія заросла очеретами, вологолюбивою  рослинністю.

Стічні води з основної площадки каналізаційних очисних споруд по сталевому трубопроводу (d=1200мм) надходять до річки Рось. У місці скиду стічних вод, в невеличкій затоці перед трубою встановлено гасій енергії із залізобетонних плит, які знаходяться у напівзруйнованому стані.

Стічні води мають слабкий жовтуватий колір, спостерігаються «пластівці» завислих речовин. Біля місця скиду стічних вод (лівий берег Росі) у затоці та річці спостерігається велика кількість мулових відкладень темного кольору, а також велика кількість завислих речовин.

Проведеним спостереженням встановлено, що від основного сталевого трубопроводу відходить інша підземна труба невідомого походження, яка закінчується на відстані 5-7 м від лівого берега. На трубопровід у руслі покладена залізобетонна плита для утримання його на дні річки. Плита знаходиться на глибині 1,5-1,75м. У місці витоку стоків із підводної частини труби, на поверхні води спостерігаються характерні завихрення течії, що свідчить про надходження значних витрат води з даного трубопроводу.

Глибини води у руслі навколо складають 2-2,5 м. Спостерігається значний шар мулових відкладень темного кольору. У руслі річки Рось, в місці скиду та на відстані близько 200 м нижче по течії спостерігається велика кількість завислих речовин. 

За словами місцевих жителів, з трубопроводу періодично здійснюється скид надзвичайно забрудненої води, що викликає загибель риби в річці.

БУВР Росі планує звернутися до різних інстанцій з метою встановлення походження даного трубопроводу та його балансоутримувача.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист