тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Про проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню води

22 березня 2015 року світова спільнота відзначила Всесвітній день води. Цього року заходи присвячені Всесвітньому дню води  проходили під гаслом   „Вода та сталий розвиток”. Метою заходів є зміцнити та активізувати зусилля попередніх всесвітніх днів води, щоб підкреслити роль водних ресурсів у сталому розвитку. Сталий розвиток  – це розвиток суспільства, що дозволяє задовольняти потреби нинішнього покоління, не наносячи при цьому шкоди можливостям майбутніх поколінь для задоволення їхніх власних потреб. Водні ресурси в системі забезпечення сталого розвитку України є стратегічним і життєвоважливим природним ресурсом.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння – як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми.

В БУВР Росі 21 березня 2015 року проведена виробнича нарада спеціалістів управління, присвячена Всесвітньому дню води.

До Всесвітнього Дня води управлінням було організовано та проведено в регіонах тиждень водних ресурсів. З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором в загальноосвітніх школах прочитані лекції, продемонстровано науково-документальні фільми.

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня води БУВРом Росі  проведена активна робота з висвітлення  даної події в засобах масової інформації. 22 виступи спеціалістів друкувалися в місцевих газетах Київщини: “Сільські обрії” Ставищенського району, “Вісті Богуславщини” Богуславського району, “Тетіївська земля” Тетіївського району, ”Таращанський край” Таращанського району, «Вісник Сквирщини» Сквирського району, «Замкова гора» Білоцерківського району», «Голос Володарщини» Володарського району, «Рокитнянський вісник» Рокитнянського району, Житомирщини: «Ружинська земля» Ружинського району, «Слово Полісся» Попільнянського району, Вінничини: «Обрії Оратівщини» Оратівського району, «Колос» Погребищенського району, Черкащини: «Надросся» Корсунь-Шевченківського району. В виступах висвітлені   питання:  значення води  в житті людини, ролі суспільства в збереженні, відтворенні та раціональному використанні водних ресурсів, зміни в законодавстві.    

Стаття керівника присвячена Всесвітньому дню води розміщена на офіційному сайті Васильківської районної державної адміністрації.

На передодні Всесвітнього дня води фахівці управління провели  тематичні уроки на тему  “Вода та водні ресурси України”: у Косівській ЗОШ Володарського району, у Тетіївській ЗОШ № 2, Білоцерківській ЗОШ № 15, Сквирській ЗОШ № 1, Богуславській ЗОШ № 1, у Ставищенській ЗОШ, Богуславській ЗОШ № 2, Тетіївському гуртку творчості «Довкілля», Корсунь-Шевченківській ЗОШ № 2. За період проведення акції було організовано та проведено близько 10 зустрічей, на яких  спеціалісти БУВР Росі читали лекції, демонстрували документальні фільми, вели просвітницьку роботу, де відмічалось про важливість води в житті людини,  роз’яснювались питання з дотримання вимог при користуванні водними ресурсами, землями водного фонду,  розповіли дітям про значення води як джерела життя,  про проблему чистої води в районах, в Україні і на планеті в цілому.

                                           

З нагоди Всесвітнього дня води відбулась екологічно-практична акція у м.Корсунь-Шевченківський Черкаської області, організатором якої виступили інженер-гідротехнік БУВР Росі Крат М.М. та ТОВ «Спілка рибалок м.Корсунь-Шевченківський». Учасники акції привели до належного естетичного та санітарного стану території навколо ставу «Мартинівський» та прибережну захисну смугу Стеблівського водосховища, прибрали сміття, ліквідували сміттєзвалище, заліснили прибережну захисну смугу.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист