тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Про БУВР Росі


Басейнове управління водних ресурсів річки Рось (далі – БУВР Росі) є бюджетною неприбутковою організацією, яка утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законодавством, і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері розвиткуводного господарства та гідротехнічної меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів - Державного агентства водних ресурсів України (далі – Держводагентство).

БУВР Росі у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, що мають міжгалузеве значення, рішеннями обласної та місцевих державних адміністрацій, наказами, рішеннями колегії та іншими нормативними документами і актами Держводагентства та цим Положенням.

БУВР Росі у межах своїх повноважень відповідно до законодавства забезпечує на території басейну р.Рось реалізацію державної політики у сфері управління, використання та відтворення водних ресурсів, розвитку водного господарства.

БУВР Росі у межах своїх повноважень відповідно до законодавства забезпечує на території Білоцерківського, Сквирського, Богуславського, Рокитнянського, Ставищанського, Таращанського районів Київської області експлуатацію водних об’єктів, гідротехнічних споруд, державних меліоративних систем, вирішує разом з органами виконавчої влади та іншими організаціями, установами, підприємствами питання забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами.

Координує діяльність організацій, що належать до сфери управління Держводагентства з питань управління, використання, збереження та відтворення водних ресурсів, розвитку водного господарства на території басейну р. Рось.

БУВР Росі у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, територіальними органами Держводагентства, ДСНС, інших центральних органів виконавчої влади, правоохоронними органами, водогосподарськими організаціями та підприємствами і установами, які належать до сфери управління Держводагентства, розташованими в межах басейну, Басейновими радами річок Рось, Дніпро та Південний Буг, іншими організаціями, підприємствами і установами.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист