тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Правила експлуатації Стеблівського водосховища на річці Рось

Переглянути початок статті

Загальні положення

Правила експлуатації Стеблівського водосховища (далі Правила) розроблено відповідно до вимог Водного, Земельного і Лісового кодексів України, рекомендацій Рамкової Водної Ди­рективи ЄС, природоохоронного законодавства, досягнень сучасної науки відносно екс­плуатації водогосподарських комплексів і водосховищ.

У Правилах враховано положення зі сталого розвитку України щодо формування збалан­сованої системи водокористування, екологічно безпечного водоспоживання, для галузей економі­ки, в тому числі й надійного функціонування об’єкту малої гідроенергетики, виходячи з басейно­вого принципу управління водними ресурсами. У зв’язку з цим у Правилах розглядаються кількісна та якісна складова водних ресурсів у верхній і середній частинах басейну р.Рось до ство­ру греблі Стеблівського водосховища.

Для підтримання належної якості води та стану екосистем враховуються не тільки вимоги всіх водокористувачів, водоспоживачів, а також екологічні вимоги щодо режиму його роботи, ди­наміки та об’єму витрат особливо в найбільш критичні періоди не тільки проходження водопілля але й у період зимової та літньої межені.

Перехід на режим роботи не передбачений Правилами, можливий лише під час надзвичай­них ситуацій, що є загрозою безпеці гідротехнічних споруд і необхідністю прийняття невідклад­них заходів. У цьому випадку режим роботи Стеблівського водосховища має бути зміненим відпо­відно до рішення Держводагентства України. Порядок оповіщення щодо виникнення надзвичайної ситуації визначається окремою інструкцією.

Правила коригуються або доповнюються у разі зміни умов експлуатації Стеблівського во­досховища, а також у разі необхідності виконання вказівок нових директивних документів Міненерговугілля України, Мінприроди України, Держводагентства України.

Відповідальними за виконання даних Правил є всі водокористувачі водосховища, органи місцевого самоврядування, водогосподарські організації та органи виконавчої влади згідно своєї компетенції.

21.12.2015

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист