тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Правила експлуатації Корсунь-Шевченківського водосховища на річці Рось

Переглянути початок статті

Загальні положення

Правила експлуатації Корсунь-Шевченківського водосховища (далі Правила) розроблено згідно з вимогами Водного, Земельного і Лісового кодексів України, рекомендаціями Рамко­вої Водної Директиви ЕС, природоохоронного законодавства, досягнень сучасної науки стосовно експлуатації водогосподарських комплексів і водосховищ.

У Правилах враховано положення зі сталого розвитку України щодо формування збалан­сованої системи водокористування, екологічно безпечного водоспоживання для галузей економі­ки, зокрема й надійного функціонування об'єкта малої гідроенергетики, виходячи з басейнового принципу управління водними ресурсами. У зв’язку із цим у Правилах розглядаються кількі­сна та якісна складова водних ресурсів у верхній і середній частинах басейну р. Рось до створу греблі Корсунь-Шевченківського водосховища.

Для підтримання належної якості води та стану екосистем враховуються не тільки вимоги всіх водокористувачів, водоспоживачів, а також екологічні вимоги щодо режиму його роботи, ди­наміки та об'єму витрат особливо в найбільш критичні періоди проходження водопілля та у період зимової та літньої межені.

Перехід на особливий режим роботи, не передбачений Правилами, можливий лише під час надзвичайних ситуацій, що загрожують безпеці та сталості основних споруд, і вимагає застосу­вання невідкладних заходів. У цьому випадку режим роботи Корсунь-Шевченківського водосхо­вища має бути зміненим відповідно до рішення Держводагентства України. Порядок оповіщення щодо виникнення надзвичайної ситуації визначається окремою інструкцією.

Правила коригуються або доповнюються у разі зміни умов експлуатації Корсунь- Шевченківського водосховища, а також за необхідності виконання вказівок нових директивних документів Міненерговугілля України, Мінприроди України, Держводагентства України.

Відповідальними за виконання даних Правил є всі водокористувачі водосховища, органи місцевого самоврядування, водогосподарські організації та органи виконавчої влади відповідно до своєї компетенції.

22.12.2015

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист