тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Підсипання грунтової дороги в прибережній захисній смузі Стеблівського водосховища будівельними відходами від демонтажу хімскладу

28 червня 2014 року комісією в складі інженера-гідротехніка Басейнового управління водних ресурсів річки Рось Крата М.М., екологічного інспектора Пустільника П.Т., головного спеціаліста Канівського міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби в Черкаській області Охріменка П.В., голови районної організації «Всеукраїнська Екологічна Ліга» Майдаченка О.С., завідувача сектором з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Устенка С.В., головного інженера КП «Водоканал» Берези В.І., начальника штабу громадської організації «Самооборона Корсунщини» Романюка А.Г. в присутності заступника директора СТОВ «Агрофірма «Корсунь» Куришка М.М., директора Стеблівської філії СТОВ «А/ф «Корсунь» Михайлюка Л.О., а також активістів ГО «Самооборона Корсунщини» та директора КП «ТРО «На хвилі Корсуня» Добровольської-Рибалкіної Г.Я. було проведено обстеження прибережної захисної смуги Стеблівського водосховища на р.Рось.

Під час обстеження на відстані 3 км від смт.Стеблів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області виявлено підсипання будівельними відходами від демонтажу хімскладу Стеблівської філії СТОВ «А/ф «Корсунь» ґрунтової дороги, що розташована в прибережній захисній смузі Стеблівського водосховища на р.Рось на відстані 5-10 м від урізу води.

Будівельні відходи складаються з уламків цегли, бетону, деревини, шиферу. Ширина підсипаної території становить 5 метрів, довжина - до 100 метрів. Повітря насичене стійким та різким запахом невідомих хімічних речовин, які викликають подразнення слизової оболонки очей та гортані, легке запаморочення, нудоту та утруднюють дихання.

При випадінні опадів існує загроза змивання відходів в Стеблівське водосховище, що може спричинити забруднення нижньої частини Стеблівського водосховища та призвести до  загибелі біоресурсів річки, забруднення Корсунь-Шевченківського водосховища, розташованого нижче по течії річки Рось, яке є джерелом питного водопостачання м.Корсунь-Шевченківський.

Комісією складений відповідний акт. З місця забрудненої території відібрані проби грунту, води та самих будівельних відходів для проведення лабораторних досліджень. Комісією було вказано на незаконні дії СТОВ «Агрофірма «Корсунь».

На час роботи комісії транспортом СТОВ «Агрофірма «Корсунь» розпочалось вивезення будівельних відходів.


 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист