тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Обстеження прибережних захисних смуг водних об'єктів на території міста Біла Церква

На виконання доручення Держводагентства України від 03.07.2014 року №3245/9/11-14 щодо посилення контролю за водогосподарською обстановкою, з метою попередження потрапляння небезпечних речовин у водні об’єкти, упередженого виявлення ознак їх наявності та своєчасної локалізації забруднення водних ресурсів басейну р.Рось, 5 серпня 2014 року інженером-гідротехніком БУВР Росі спільно з представником прокуратури м.Біла Церква було проведено обстеження ПЗС р.Рось, р.Протока та струмка Сухоярського в межах міста Біла Церква.

На лівому березі р.Рось при здійсненні обстеження виявлено скид в р.Рось неочищених каналізаційних стоків з різким характерним запахом по вул.Водопойній, пров. Водопійний, в районі кафе «Казка» та на межі з дендропарком «Олександрія», розміщення кафе в ПЗС р.Рось по вул. Запорізькій, зливовий стік від якого потрапляє безпосередньо до річки.

Під час обстеження р.Протока було виявлено скид неочищених каналізаційних стоків, що потрапляють до річки від зливових колекторів в районі кафе «Хуторок» по вул. П.Запорожця та в районі перетину залізничною колією річки Протока, надходження стічних вод в Протоку від СТО по вул.Рибній, підсипання грунтом прибережної захисної смуги річки Протока по вул.Рибна, самовільне гідротехнічне будівництво з влаштуванням трубчастого переїзду низької пропускної спроможності через р.Протока в районі залізничного мосту на масиві Леваневського.

При обстеженні струмка Сухоярський на правому березі виявлено скид неочищених каналізаційних стоків по вул.Осипенко та в районі ГК «Первомаец» із території ТОВ «Нестандартизованого обладнання і оснастки», а також самовільне гідротехнічне будівництво по вул.Осипенко.

За результатами спільного обстеження складений відповідний акт для вжиття необхідних заходів.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист