тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Моделюємо штучну повінь

Відбувся перший етап промивки водосховищ на річці Рось. Сьогодні, 14 листопада 2017 року розпочалась промивка руслових водосховищ на річці Рось.

О 8 годині ранку за допомогою спеціального крану, вантажопідйомністю 32 т були підняті сегментні затвори гідротехнічної споруди Верхнього білоцерківського водосховища. 

За традицією зафіксувати та проконтролювати процес промивки на гідроспоруду водосховища прибули працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Рось та член громадської ради при Держводагентстві України Чаус І. В. 

Також серед присутніх були безпосередні виконавці спеціального режиму роботи водосховища для здійснення промивки - працівники ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА». Варто відмітити, що цього разу в перші хвилини вода мала неприємний запах та темно бурий колір.

Потім підвищені витрати води досягли Білоцерківського середнього водосховища у місті Біла Церква та Білоцерківського нижнього водосховища у с. Шкарівка Білоцерківського району Київської області. З метою попередження виникнення надзвичайної ситуації на Білоцерківському середньому водосховищі прауював підрозділ ДСНС. Для пропуску підвищених витрат на Білоцерківському нижньому водосховищі був задіяний спеціальний підрозділ ПРАТ «РОСАВА».

Далі штучна повінь проходить вниз по течії річки Рось через Рокитнянський та Богуславський райони до Дибинецького та Богуславського водосховищ.

Традиційно заключний етап осінньої промивки відбудеться 16 листопада в Черкаській області, де розташовані останні на річці Рось водосховища - Стеблівське й Корсунь-Шевченківське. 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист