тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Комісія обстежила водні об’єкти, розташовані вище по течії від міста Біла Церква

5 серпня 2015 року на виконання рішення робочої групи Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ресурсами у басейні р.Рось, було проведено комісійне обстеження водних об’єктів, розташованих вище по течії від м. Біла Церква Київської області.

В обстеженні взяли участь представники БУВР Росі, ТОВ «Білоцерківвода», Білоцерківського міжрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Київській області, Київрибоохорони, відділу охорони навколишнього природного середовища Білоцерківської міської ради, Управління з питань НС та ЦЗН Білоцерківської міської ради.

В результаті проведеного обстеження було виявлено невиконання режимів роботи тих водних об’єктів, які не мають балансової приналежності. Тим більше, як виявилось, місцева влада абсолютно не переймається тим, що відбувається нижче за течією річки Рось.

До речі, хибною є думка, що такі безгосподарні водні об’єкти не використовуються. В басейні річки Рось фактично немає водних об’єктів, які б не використовувались.  

В останні роки з’явилася тенденція до створення браконьєрських угруповань, які, приховуючи власні інтереси, відмінні від інтересів держави, називають себе екологічними організаціями, організованими суспільними громадами та так званими борцями за відстоювання інтересів громади. Однак фактично вони використовують безгосподарні водні об’єкти для власних потреб, не роблячи при цьому ніяких заходів для поліпшення екологічної ситуації чи технічного стану гідротехнічних споруд, а навпаки створюють прецеденти, що можуть призвести до більш негативних наслідків.

БУВР Росі зверталось до органів місцевого самоврядування міста Тетіїв та села Шамраївка Сквирського району, а також до прокуратури Тетіївського і Сквирського району Київської області щодо необхідності термінового вжиття заходів по виконанню встановлених редимів роботи Тетіївського № 1, Тетіївського № 2 та Шамраївського водосховищ, оскільки їх невиконання ставить під загрозу життя та здоров’я жителів міст Біла Церква, Богуслав, Миронівка та Корсунь-Шевченківський.

Лист міському голові м. Тетіїв та прокурору Тетіївського району

Лист сільському голові села Шамраївка та прокурору Сквирського району

 

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист