тел./факс: (04563)5-26-41, (04563)5-84-21
Кризовий центр БУВР Росі: (096)375-25-39
Київська область, м.Біла Церква, вул.Глиняна 51 В
Розпорядок дня БУВР Росі:
 • Понеділок – П’ятниця
  з 08:00 до 17:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


Розпорядок дня Кризового центру БУВР Росі:
 • Без вихідних
  з 08:00 до 20:00 год.
 • Обідня перерва
  з 12:00 до 13:00 год.


ХVI Міжнародна спеціалізована виставка "AQUA UKRAINE – 2018"

З 6 по 8 листопада 2018 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ключова виставкова подія водогосподарської галузі – XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2018».

Захід щорічно проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України та має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI).

Держводагентство є постійним учасником виставки і заходів ділової програми, під час проведення яких висвітлюється діяльність водогосподарсько-меліоративного комплексу України у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води, міжнародної діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забрудненню водних ресурсів тощо.

З метою стимулювання розвитку і насичення ринку сучасними та прогресивними технологіями, підприємства – учасники Міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA UKRAINE» мають змогу презентувати високотехнологічні системи та обладнання як світового, так і власного виробництва для водопостачання, водопідготовки, водовідведення, очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод, створених з урахуванням технічних та екологічних вдосконалень, а також, раціонального використання, відновлення та управління водними ресурсами.

До відвідування виставки та участі у діловій програмі заходу запрошуються представники керівного та інженерного складу водогосподарських організацій, водоканалів, підприємств ЖКГ, проектних, монтажних, будівельних, промислових організацій, відповідальні працівники урядових установ, мери міст та населених пунктів країни, зацікавлені фахівці суміжних галузей (харчової, фармацевтичної, хімічної, нафтохімічної, енергетичної, металургійної, агропромислового сектору, машинобудування тощо), представники державних, комерційних та наукових структур.         

Запрошуємо взяти участь у ХVI Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2018» і представити свою продукцію, технології та послуги.     

За довідками щодо участі у виставці, просимо звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: м. Київ, Броварський проспект, 15, тел./факс: (044) 201-11-54, 201-11-62, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua, сайт www.iec-expo.com.ua.

 
© 2014. Всі права захищені
Создание сайта: Импреза 
Надіслати лист